Privatumo politika

1.Kokią informaciją mes saugome ?

Rimas Buja, UAB ,,Turbovita ” direktorius (įmonės kodas 304147246), įsipareigoja saugoti Jūsų asmeninę informaciją, kurią gauname jums užpildžius kontaktinę formą.

Mes įsipareigojame saugoti :

Jūsų vardą, pavardę, elektroninį paštą ir IP adresąBe Jūsų sutikimo mes neskleisime jokios asmeninės informacijos trečioms šalims. 

2. Slapukai

Kiekvienoje svetainėje yra naudojami tam tikri slapukai (angl.- cookies). Ne išimtis ir mūsų svetainė. Kas yra slapukai? Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos galima naudoti svetainėse siekiant pagerinti naudotojo patirtį.
Pagal įstatymą slapukus galime saugoti Jūsų įrenginyje tik tuo atveju, jei jie būtini šios svetainės veikimui. Dėl visų kitų tipų slapukų turime gauti Jūsų leidimą.

3. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Jūsų asmeninė informaciją nebus niekur panaudota.

4. Politikos pakeitimai
Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

Koreguota 2019.01.06

4. Trečiųjų šalių interneto svetainės
Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.